Rozostavaná novostavba nadštandardného domu v Stupave

279.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií)

Rozostavaná novostavba nadštandardného domu v Stupave. Dom je trojpodlažný o úžitkovej ploche 360m2 vrátane terás a balkónov je situovaný na pozemku o výmere 1407m2. Šírka pozemku je cca 18m a dĺžka je cca 108m. Zastavaná plocha domu je 179m2.
Rodinný dom je trojpodlažný, pozostáva zo suterénu, prízemia a poschodia. Do domu vchádzame cez suterén, alebo prízemie, kde sa nachádza veľká obývačka prepojená s kuchyňou a jedálňou, v obývačke je predpríprava na krb. Z obývačky vychádzame na terasu s orientáciou na juhozápad. Ďalej sa tu nachádza zádverie, kúpeľňa s toaletou, šatník a spálňa z vlastnou kúpeľňou Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve spálne, z jednej spálne je vstup na loggiu s výhľadom na park a s druhej výhľad do záhrady. Na tomto poschodí je pripravená spoločná kúpeľňa. Suterén slúži jedna časť, ako odkladací priestor a druhá časť slúži na technické vybavenie domu.
Rodinný dom sa predáva v stave holodom, predáva sa s projektom, kde sa v rámci dokončenia plánuje na záhrade s terénnymi úpravami, dostavbou domu do štandardného stavu, ďalej sa plánuje stavba hosťovského domu v zadnej časti pozemku so stavbou bazéna. Všetky IS sú potiahnuté do rozostavaného domu. Kúrenie je plánované elektrické podlahové. K domu prislúchajú dve parkovacie státia pod prístreškom a výjazdom na ulicu
Rodinný dom sa nachádza v obľúbenej časti Stupavy na svahovitom pozemku v tesnej blízkosti prírody oproti Park hotelu s možnosťou využitia športovísk ( bazén, wellness, posilňovňa, tenisové kurty, detské ihriská ). Neďaleko sa nachádza futbalový štadión a zámocký park.

Cena: 279.000 EUR (vrátane provízie za služby RK).
Informácie o našich službách nájdete na: ipbreal.sk/o-nas/sluzby-pre-klientov

Kontakt: 0904368965; info@ipbreal.sk

Podrobné informácie

vrátane provízie

179 m²

360 m²

1407 m²

360 m²

osobné

aktívne

svahovitý

asfaltová cesta

sledovať ponuku

0904 368 965

poslať správu

Slovensko
Malacky
Stupava
Stupava
osobné
Rodinný dom - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Petra Osvaldová Brnová

Petra Osvaldová Brnová

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0904 368 965
E-mail: brnova@ipbreal.sk

všetky realitné ponuky makléra

IPB Real s.r.o.
Kominárska 2,4
832 03 Bratislava


Telefón: +421 904 368 965
E-mail: info@ipbreal.sk
Web: www.ipbreal.sk