SLUŽBY DEVELOPEROM

Developerským spoločnostiam zabezpečujeme komplexné služby spojené s predajom a propagáciou ich projektov. 

V rámci predaja developerských projektov zabezpečujeme:

  • inzerciu a propagáciu Vášho projektu
  • zabezpečenie obhliadok nehnuteľností
  • vypracovanie zmluvnej dokumentácie
  • pomoc pri zabezpečení financovania pre potenciálnych záujemcov
  • komunikácia a dohodnutie podmienok so záujemcami

 

 

Inzercia a propagácia Vášho projektu

Inzerciu developerských projektov okrem vlastnej webovej stránky zabezpečujeme prostredníctvom všetkých významných realitných portálov na Slovensku, ale i v zahraničí. Ponuky našej kancelárie nájdete na známych portáloch ako sú nehnutelnosti.sk, topreality.sk, reality.sk, byty.sk, novostavby.sk a na mnohých ďalších. V prípade výhradného zastúpenia pri predaji developerských projektov zabezpečujeme taktiež napríklad vyhotovenie samostatnej webovej stránky projektu s vlastnou doménou, zabezpečenie prioritného zobrazenia v internetových vyhľadávačoch, či vytvorenie propagačnej stránky na sociálnej sieti Facebook. Pri väčších projektoch vieme zabezpečiť taktiež podporu prostredníctvom printových médií, billboardov, letákov a mnohých ďalších propagačných služieb. 

 

Zabezpečenie obhliadok nehnuteľností

Prezentáciou nehnuteľností bez nutnosti účasti zamestnancov developera, šetríme developerom čas i finančné prostriedky, ktoré by boli vynaložené na obhliadky s potenciálnymi záujemcami. 

 

Vypracovanie zmluvnej dokumentácie

Pre developerské spoločnosti vieme zabezpečiť prostredníctvom advokátskej kancelárie právne poradenstvo a vypracovanie zmluvnej dokumentácie. Zmluvy sú vypracované s ohľadom na špecifiká každého projektu a chránia súčasne developerov i budúcich kupujúcich. 

 

Pomoc pri zabezpečení financovania

Pre záujemcov o kúpu nehnuteľností v developerských projektoch vieme prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov zabezpečiť najvýhodnejšie podmienky pre financovanie a tým urýchliť proces predaja. 

 

 

V minulosti v našej ponuke boli aj nasledujúce projekty: