4-izb. byt na Dudvažskej ul. v Podunajských Biskupiciach

151.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (5 fotografií)

4-izb. byt na Dudvažskej ul. v Podunajských Biskupiciach. Byt v osobnom vlastníctve, o rozlohe 78,5m2, umiestnený na 6. poschodí v 7-poschodovom zateplenom panelovom dome, s výťahom. Nad bytom je ešte jeden byt a tiež nie je na okraji bytového domu, preto náklady na vykurovanie sú minimálne. V suteréne sú spoločné priestory a pivnica prislúchajúca k bytu o výmere 1,51 m2. Byt je orientovaný na východ a na západ.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Vymenené boli okná a zvislé rozvody vody a kanalizácie. Zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom. V byte sú dva záchody. Jeden samostatný a druhý je v kúpeľni. Byt pozostáva zo 4 izieb a kuchyne. Dve samostatné a nepriechodné izby orientované na východ s nádherným výhľadom, pred domom už nie je žiadny ďalší bytový dom. Kuchyňa, obývačka a ďalšia samostatná a nepriechodná izba sú orientované na západ. Z obývačky sa vychádza na loggiu o výmere 3,97m2. Vykurovanie je ústredné diaľkové, radiátory sú opatrené termostatickými hlavicami a pomerovými meračmi tepla.
Dom je dobre udržiavaný. Bola zrekonštruovaná strešná krytina vrátane klampiarskych konštrukcií. Fasáda bytového domu bola zateplená fasádnym zatepľovacím systémom. Okná na schodisku sú plastové. Vstupné dvere sú hliníkové presklené s elektrickým vrátnikom a domovým telefónom. Dom má dva vstupy.
Pred bytovým domom je parkovisko, kde je možné zaparkovať aj vo večerných hodinách. Byt je v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti je škola, škôlka, reštaurácie, ihrisko a spojenie MHD autobusmi. Nákupné centrum s Tescom je priamo pri dome.
Byt nie je zaťažený žiadnymi ťarchami.

Cena: 151.000 EUR (vrátane provízie za služby RK).
Informácie o našich službách nájdete na: ipbreal.sk/o-nas/sluzby-pre-klientov

Kontakt: 0904368965; info@ipbreal.sk

Podrobné informácie

vrátane provízie

6

7

4

78.5 m²

78.5 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

TV káblový rozvod

nie

áno

nie

áno

áno

verejné

panel

áno

áno

sledovať ponuku

0904 368 965

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Podunajské Biskupice
Bratislava - Podunajské Biskupice
Dudvážska
osobné
4-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Petra Osvaldová Brnová

Petra Osvaldová Brnová

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0904 368 965
E-mail: brnova@ipbreal.sk

všetky realitné ponuky makléra

IPB Real s.r.o.
Kominárska 2,4
832 03 Bratislava


Telefón: +421 904 368 965
E-mail: info@ipbreal.sk
Web: www.ipbreal.sk